instagram facebook youtube twitter linkedin pinterest
 

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Kiralama Fiyatları

Deri nikah masası, şahitler ve nikah memuru için puflar, gelin damat sandalyeleri.  Dekor Organizasyonu: Her etkinliğin masa ve sandalyelere ihtiyacı vardır, ancak bu sıkıcı olmaları gerektiği anlamına gelmez.


Bu etkinlik temellerini seçerken çeşitlilik ve yenilik eklemek gerekir, genel etkinlik tasarımınız için sahne hazırlamanın ve etkinliğinizi gerçekten öne çıkarmanın basit bir yoludur! Bizde çeşitli masalar ve sandalyeler, kokteyl masaları, çiftlik masaları ve özel masalar bulacaksınız. Bizim sunduğumuz çeşitli şekiller, yükseklikler ve kaplamalar ile tam olarak aradığınızı bulacağınızdan emin olabilirsiniz.


Masa Sandalye Kiralama Fiyatları


Ayrıca etkileyici gündelik, standart, zarif ve benzersiz sandalyeler, ve banklarımız var. İster bir dış mekan etkinliği için plastik sandalyeler kullanın, ister eşleşen banklarla rustik bir açıkalan masası hayal edin veya LED kokteyl masalarıyla eşleştirmek için şık ve modern tabureleri arayın, her stile uygun ve her etkinlik tasarımını tamamlayacak seçeneklerimiz var.


Toplu organizasyon ve etkinliklerde nasıl ve nereden bakarsanız bakın, masa ve sandalye gibi hizmetleri kiralamak her zaman daha mantıklı ve ekonomiktir. Önemli olun bu mantığı ve ekonomik tarafını müşteriye olumlu yansıtmaktır.


Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları


Etkinlik için bizimle danışın sorun veya masa ve sandalye fikirleri ve ilham almak için çevrimiçi galerimizi ziyaret edin. Bir Parti Zamanı Ekibi üyesi, etkinlik tarihiniz için mevcut olan masa ve sandalye alternatifleriyle ilgili sorularınızı yanıtlamaktan mutluluk duyacaktır.


Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz. İşte biz burada Dekor Organizasyon bu işin mantığını da ekonomik tarafını da birebir müşterilerimize maksimum seviyede yansıtıyoruz. Birçok organizasyon firması masa sandalye kiralama işini yapmaktadır. Ama en uygun çözümü sunmaları ise birbirinden farklıdır. Dekor Organizasyon işin mantık ve ekonomik tarafını esas alan ve en uygun çözümü müşterilerine sunmaktadır.


Karar verdiğiniz herhangi bir organizasyon ya da etkinlik için masa sandalye kiralamayı seçtiğinizde bizimle birçok ayrıcalığı da yaşamış olursunuz. Kiralamaya karar verdiğiniz andan itibaren ihtiyaçlarınız  doğrultusunda vereceğiniz kararlarda sizleri mutlu edecek esnek bir fiyat ve kaliteli bir hizmet anlayışını sizlere sunar hızlı yerleştirme ve montajlama işini en kısa bir sürede gerçekleştirme garantisini veriyoruz.


Bizimle kararını verdiğiniz ihtiyaçlarını karşılarken esnek, uygun maliyetli çözümlerle finansal anlamda da sizlere yardımcı olacağımızı bir kez daha hatırlatıyoruz. Hizmetlerimizle alanımızda kendimizi ispatlarken yeniliklere açık, her geçen gün büyüyen, müşterilerine verdiği hizmetlerle  başarıyı kanıtlamış bir firmayız.


Napolyon Sandalye Kiralama


Çok özel günlerinizde yanınızdayız Bizden masa sandalye kiralama işini sipariş ettiğinizde, en dar bütçenizin sınırları içinde kalacak şekilde birinci sınıf yüksek kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Farklı şekil ve boyutlar içeren geniş bir yelpazede çok çeşitli masa ve sandalye konseptlerimiz mevcuttur.


Stok miktarlarımız her zaman müşterilerimizin kapasiteleri üzerindedir. Bu nedenle çok sayıda misafiri ağırlamak istiyorsanız ve büyük bir etkinliğe ev sahipliği yapıyorsanız bu kiralık masa ve sandal mükemmel bir seçenektir.


Etkinlik ve organizasyonlarda masa ve sandalyeler ürünün boyutuna ve şekline uygun örtüler ile örtülür ve süslenebilir. Düz beyaz veya çeşitli renklerde peçeteler gibi ek öğeleri de kiralayabilirsiniz.

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

Masa Sandalye Kiralama Fiyatları


Kiralık masa ve sandalye ihtiyacının olduğu etkinlik ve organizasyonlar Toplu bir şekilde kiralanan masa ve sandalyeler genellikle aşağıdaki etkinlik ve organizasyonlarda tercih edilir. Düğün organizasyonlarında, nişan organizasyonlarında, kına organizasyonlarında, sünnet düğünü organizasyonlarında, mezuniyet organizasyonlarında, doğum günü organizasyonlarında, konser organizasyonlarında, evde nişan için sandalye kiralama, kilise düzeni nikah organizasyonu, açılış, mevlit, toplu yemekler, toplu buluşmalar, mezuniyet, kutlama, toplu partiler, mitingiler ve daha sayamadığımız bir çok toplu buluşmaların olmazsa olmazlarından biri olan Masa Sandalye Kiralama hizmetinde Dekor Organizasyon olarak sizlere hizmet veriyoruz.


Masa ve sandalye hizmetlerimiz Yuvarlak Masa kiralama Dikdörtgen masa kiralama Yuvarlak masa örtüsü kiralama Dikdörtgen masa kiralama Tiffany sandalye kiralama Minderli Tiffany Sandalye kiralama Kolsuz plastik sandalye kiralama İsterseniz plastik sandalyeler saten örtülerle giydirilerek süslenir Minderli Lake sandalye kiralama Katlanır Lake Sandalye Kiralama Kokteyl masası kiralama Servis masası kiralama Nikah masası kiralama Yuvarlak & Banket Masası Kiralama Ahşap yuvarlak yemek masalarıdır. İstenilen şekilde kurulumu yapılar ve beyaz saten örtü ile giydirilir.


Nikah Töreni Tiffany Sandalye Kiralama Napolyon Sandalye Kiralama Minderli Napolyon Sandalye Kiralama Pleksi, ahşap ve plastik Napolyon Sandalye çeşitlerimizden inci beyazı, şeffaf, düz beyaz, gold, gümüş renkleri seçebilirsiniz. Ayrıca siyah renk Napolyon Sandalye seçeceğimiz de mevcuttur.


Streç sandalye örtüsü kiralama Saten sandalye örtüsü kiralama Masa üstü yapay çiçek kiralama Masa numaratörü kiralama Nikah Masası Takımı: (Nikah masası, gelin-damat sandalyeleri, puflar ve çiçek) Kına tahtı kiralaması Sünnet tahtı kiralama (padişah tahtı, kral tahtı) Oturma grubu kiralama Kokteyl masası kiralama Bar taburesi kiralama Servis Masası Kiralama Catering (yemek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları Kokteyl masası kiralama Bistro masa kiralama Bar masası kiralama Ve daha bir çok ürün yelpazemizle Dekor Organizasyon hizmetinizdedir…


10 kişilik yuvarlak Masa kiralama 6 kişilik dikdörtgen masa kiralama 10 kişilik yuvarlak masa örtüsü kiralama 4 kişilik dikdörtgen masa kiralama Servis masası kiralama Nikah Masası (Nikah masası, gelin-damat sandalyeleri, puflar ve çiçek) platform arka tak çiçeği, ışık ve ses sistemi, sahne kurulumu, DJ hizmeti, canlı müzik, gelin yolları Cam vazo Cam supla Gümüş supla Gold supla Aynalı supla Kokteyl masası kiralama Bistro masa kiralama Pamuk şeker Popcorn kiralama Sünnet tahtı kiralama catering hizmetimiz porselen servis tabağı tatlı tabağı çatal kaşık bıçak…


Masa Sandalye Kiralama Fiyatları

#HizmetFiyat
1
10 kişilik Masa kiralama yuvarlak masa ve örtüsü)
60 TL
26 kişilik Dikdörtgen masa kiralama40 TL
3Tiffany sandalye kiralama10 TL
4İnci Napolyon sandalye10 TL
5Plastik Sandalye7 TL
6
Şeffaf Sandalye Kiralama
20 TL
7
Gold Sandalye
10 TL
8
Gümüş Sandalye
10 TL
9
Kokteyl Masası Kiralama
40 TL
10
Servis Masası Kiralama
40 TL
11
Nikah Masası Kiralama
1000 TL

Tıkla ARA

Sohbet Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?