instagram facebook youtube twitter linkedin pinterest
 

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu: Günümüzde kokteyl organizasyonu düğünlerde, davetlerde, açılışlarda, toplantılarda ve lansmanlarda sıklıkla tercih edilmektedir.

Firmamız sizin istekleriniz doğrultusunda bu özel günlerinizi daha özel kılmak için profesyonel ekibi ile çalışır.Tel: 0 534 595 63 44   

Misafirlerinizin karşılanmasından, masa düzeni ayarlanmasına, kokteyl ikramlık olarak nelerin ve nasıl verileceğine kadar birçok detayı sizler için düşünür ve uygularız.


Çünkü bu özel günlerde ve gecelerde hiç bir detay atlanmamalıdır. Yapılan tüm hizmetler eksiksiz ve kusursuz olmalıdır.

Mekanın şık olması, servis hizmetlerinin hızlı ve aksatılmaması, yiyecek ve içeceklerin kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünler olması son derece önemlidir. Firmamız tüm bu detayları sizin için düşünür ve tasarlar.


İstanbul Kokteyl Organizasyonu Kokteyl Masası Süsleme Tuttuğunuz mekanda halihazırda var olan ya da talebiniz doğrultusunda kiralanan masalar kokteyliniz konseptine uygun olarak süslenir.

Daha önce yaptığımız kokteyl organizasyonlarına göz atarak kokteyl masanızın nasıl süsleneceğine karar verebilirsiniz.


Bistro Masa Süsleme Bistro yiyecek ve içecek ikramlarınızın yapılacağı masadır. Tuttuğunuz mekanda var olan ya da şirketimiz tarafından kiralanan bistro masası isteğiniz doğrultusunda kumaş, örtü ve tüllerle süslenerek davete hazır hale getirilir.


Kokteyl Catering Hizmeti Kokteylinizde ikram edeceğiniz yiyecek ve içecekler önceden belirlenir. Sağlıklı ve hijyenik olarak ekibimiz tarafından temin edilir. İsteğiniz doğrultusunda kokteyl sırasında servis hizmeti sunulur.

Kokteyl catering fiyatları tercih ettiğiniz ikramlıklara ve ek hizmetlere bağlı olarak değişir.


Trio Ekibi Kiralama Trio ekibimiz kokteylinize hafif bir müzik ile eşlik eden canlı müzik grubudur. Grupta keman, çello, saksafon, gitar ve diğer trio enstrümanları bulunur.

Talebiniz doğrultusunda trio ekibimiz kokteyl organizasyonunda hizmetinizdedir.


Neler Yapıyoruz Catring Hizmeti , Bistro Masa , Trio Müzik , Süsleme , Garson , Bar Taburesi , Vale Hizmeti , Ses Sistemi , Dj , Halı Kaplama, Barkovizyon Kurulumu , Karşılama Hostesi, Sıcak soğuk içecek, ikram Kanepe, pasta ekler, Catering hizmeti, tabak, bardak, çatal, bıçak ve lazım olan tüm alanlarda hizmetlerimiz mevcuttur…


Kokteyl Organizasyonlar Nerelerde Kullanılır?

Son yıllarda popülerliği giderek artan kokteyl organizasyonlar günümüzde birçok etkinlikte aktif olarak tercih edilmektedir. Çünkü kokteyl organizasyonu gerek dekor, gerekse sunum ve servis hizmetleri ile davetlilere ve davet sahibine unutulmaz bir gün yaşatmaktadır.


Kokteyl Organizasyonları

Kokteyl organizasyonlar genellikle toplantı, düğün ve açılış organizasyonlarında tercih ediliyor gibi görünse de her geçen gün daha farklı amaçlarla bu tür organizasyonlar yapılmaktadır. Bunların başında ise davetler, galalar, nikahlar, lansmanlar gelmektedir. Firmamız ihtiyaç olan duruma özel olarak konsept belirler. Firmamızdan hizmet almak için öncelikle randevu almanız gerekir.


Açık Büfe Kokteyl Organizasyonu Sektörde uzun yıllardır hizmet veren profesyonel ekibimiz süslemeden, kokteyl menüsüne kadar her detayı hızlı ve pratik bir şekilde uygular.


Kokteyl Organizasyonlarında Catering Hizmetleri

Firmamız kokteyl organizasyonlarında birbirinden farklı kokteyl menülerini sizlere sunar. Sizler ister ara sıcak, isterseniz de prolange menülerden seçerek gerisini firmamıza bırakabilirsiniz.


Firmamız gerek deneyimli servis ekibi gerek taze ve lezzeti menüleri ile eşsiz bir davete imza atar. Firmamızda her türlü menü sunumunda gerekli hijyen koşullarına uyulur. Firmamızın örnek menüleri hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.   İstanbul Kokteyl Organizasyonu


Kokteyl Organizasyon Fiyatları

Günümüzde kokteyl organizasyonu fiyatları hizmetin içeriğine ve hizmeti veren firmaya göre değişiklik gösterir.


 

 

Çünkü kokteyl organizasyonda kullanılacak masalar, süslemeler, catering hizmetleri ve trio ekibi gibi detaylar organizasyonun fiyatını belirlemede etkendir. Firmamızı arayarak almak istediğiniz hizmetleri, davetli sayısını belirtmeniz halinde size bir fiyat verilebilir.

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları için Hemen İletişime Geçin

Dikdörtgen masa servis Masası kiralama. Kokteyl masası kiralama

#HizmetFiyat
1
Bistro masa
100 TL
2Bar sandalyesi50 TL
3Bar masası400 TL
4Çadır kiralama700 TL
5Sünnet tahtı kiralama750 TL
6
Pamuk şekeri arabası kiralama
2000 TL
7
Popcorn arabası kiralama
2000 TL
8
biraz yumuşak
20 TL
9
Altın esnek
15 TL
10
Gümüş supla
15 TL
11
Ayna supla
15 TL
12
hasır supla
15 TL
13
Şamdan kiralama
100 TL
14
Masa örtüsü kiralama
100 TL
15
Gelin yolu kiralama- kırmızı halı
1000 TL
16
Konfeti Makinesi kiralama
1000 TL
17
Nikah kürsüsü kiralama
750 TL
18
Yemek servisi ekipmanı kiralama (Tabak, çatal, bıçak, Bardak kaşık tatlı çatalı tatlı tabağı
5 TL
19
Protokol halısı kiralama (kırmızı halı)
450 TL
20
Ses sistemi ve DJ
2500 TL
İnceleme
Kokteyl Organizasyonu
Hizmet
Kokteyl Organizasyonu
İlçe
https://dekororganizasyon.com/kokteyl-organizasyonu/,
İstanbul/Türkiye,İstanbul-34000,
Telephone No.+90 534 595 63 44
Bölge
Kokteyl Organizasyonu
Açıklama
Kokteyl Organizasyonu: Günümüzde kokteyl organizasyonu düğünlerde, davetlerde, açılışlarda, toplantılarda ve lansmanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamız sizin istekleriniz doğrultusunda bu özel günlerinizi daha özel kılmak için profesyonel ekibi ile çalışır.

Tıkla ARA

Sohbet Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?