instagram facebook youtube twitter linkedin pinterest
 

Balon Süsleme

Profosyonel ekibi ve uygun fiyatlarıyla her zaman dikkatleri üstüne çekmeyi başaran firmamız; düğün, sünnet, açılış, kokteyl, açılış, doğum günü, mezuniyet töreni, nişan, kına vb. gibi organizasyonların yanı sıra siz değerli müşterilerimize organizasyon ekipmanları kiralama hizmeti de sunmaktayız.

Dekor Organizasyon olarak 2004 yılından bu yana tüm organizasyonlarınızda sizlere hizmet vermekteyiz.

Balon süsleme doğum günü etkinliği ise kendi içinde çok fazla türü ve konsepti barındırır.

Örneğin doğum günü olan kişinin yaşı, zevkleri, hobileri ve kutlamanın yapılacağı mekan dahi süslemenin içeriğini ve tüm detaylarını belirleyici birer unsur haline gelir. Balon süsleme

Açılış balon süsleme işi tamamen ekip işi olduğundan dolayı böylesine özel ve sık sık tekrarlanmayacak olan günlerinizde mutlaka işini kaliteli yapan balon süsleme firmaları ile çalışılması gerekir.

Aksi halde değerli gününüz unutulmaz olur ancak bu unutulmazlık kesinlikle olumlu manada olmayabilir.

Balon Süsleme, kişisel ya da kurumsal etkinliklerin en şık ve göz dolduran dekorlardan birisidir.

Düğün, sünnet, nikâh, açılış, kokteyller, doğum günleri ve piknik gibi her türlü organizasyonların vazgeçilmez süsleri balonlardır.

Organizasyonunuz hangi türde olursa olsun, mekanın atmosferine ve görselliğine balon süslemeleriylekatacağınız çok şey vardır.

Balon süslemeleri, rengarenk ve capcanlı dekor sunumuyla süsleme organizasyonların en önemli parçasıdır.

Balon süslemeBalon süsleme, maharet ve dikkat gerektiren bir çalışmadır.

Balon süsleme işinde kullanılan malzemenin kalitesi, yapılacak işin de kalitesini belirler.

Çünkü kalitesiz balon kullanılan balon süslemelerinde çabuk patlayan balonlar, ucuz bir görüntü oluşturur.

Bu yüzden organizasyonlarınız için anlaştığınız firmanın kaliteli ürünler kullanıp kullanmadığına dikkat etmelisiniz.

Balon süslemede yaratıcı ve hünerli ekibi olan firmalarla çalışmak gerekir. Biz Dekor Organizasyon olarak bu ekibe sahibiz.

Dekor Organizasyon olarak, özgün tasarım ve şık süslemelerle balon süslemeleri organizasyonunda da sektörün önde gelen firmalarından biriyiz. Balon süslemelerinin davet , etkinlik ve organizasyonlarda bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni uygun fiyatlarla ekonomik çözüm olmasıdır.

Balon süslemeDavet ve açılış organizasyonlara renk katan balon süslemeleri için bütçenizden mütevazi bir parça ayırmanız yeterli olacaktır. Uygun fiyatlı bütçeleriyle Dekor Organizasyon en doğru adrestir.

Firmamız, hayalinizdeki görsel sunuma uygun balon süslemeleri paketlerini her türlü davet ve organizasyonlarınız için sizlere özel hazırlıyor.

Dekor Organizasyon olarak, Balon süslemelerinizde tercih edebileceğiniz bazı balon çaşitlerimiz şu şekilde:

1- Uçan Balon Süslemeleri: İstediğiniz renklerde balonlar helyum gazı ile doldurularak hazırlanırlar. Sağlık açısından herhangi bir tehdit unsuru oluşturmazlar.

Balon süsleme

2- Balon Süslemeleri: Papatya balon süslemeleri, balondan kapı kemeri, zincir balon süslemeleri.

Her türlü organizasyon alanlarınızın rengarenk balonlarla istediğiniz konseptte süslenmesi.

Kurumsal organizasyonlar için kurumsal renklerde balonlar tercih edilebilir. 3- Baskılı Balonlar: Kurumlara ait logoların balonlara baskılanması. Sadece kurumsal logoların değil, her türlü isim, resim baskısı da yapılabilir.

Açılış organizasyonlarında kostümlü elemanlar baskılı balonları dağıtırlar. 4- Zeplin Balonlar: Dev zeplinler ile organizasyonlarınız çok dikkat çekecek. 3 metre, 5 metre, 8 metre uzunluğundaki dev zeplinleri de balon süslemelerinizde kullanabilirsiniz. 5- Balon Dekorasyonları: Balonlar kullanılarak yapılan çeşitli şekillerin, fiyonkların yapılması. Balonlarla isim yazılması, balon ağacı ve balon sütunları hazırlanması. 6- Görsel Balonlar: Kutlama balonları, flytube ve reklam balonları, zeplin, balon yağmuru ve uçan balon.

  • Balon süsleme metresi – 15 TL
  • Balondan kapı kemeri – 400 TL
  • Uçan balon – 7 TL
  • Baskılı balon (1000 Adet) – 500 TL
  • Zeplin balon – 2.500 TL
  • Dekorsayon balonları ( Nazar boncuğu, fiyonk, jumbo balon ağacı, balondan harfler) – 100 TL

Kaynak : https://www.youtube.com/watch?v=JXI41BN0qWs

Tıkla ARA

Sohbet Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?