instagram facebook youtube twitter linkedin pinterest
 

Napolyon Sandalye Kiralama

Napolyon Sandalye Kiralama

NAPOLYON SANDALYE KİRALA , davetlerinize renk ihtişam katmaya ne dersiniz? Napolyon Sandalye çeşitlerimiz

‘ Gold , Silver , Beyaz , Şeffaf.


Sandalye Kiralama yaparken mutlaka kiralama yapacagınız Sandalye’nin temizligine dikkat ederek kiralama yapmalısınız.

Organizasyonlarınızda Napolyon sandalye kiralama seçenekleriniz çok çeşitlidir.

Gold Napolyon sandalye, Gümüş Napolyon Sandalye , Black Napolyon Sandalye ve Beyaz Napolyon Sandalye kiralamalarında istanbul ve çevresine 7/24 hizmet sunmaktayız.

Napolyon sandalye son zamanların en şık ve en rahat sandalyesi olarak bilinir. Fakat bu sandalyenin bir çok çeşidi olduğu gibi nakliye, kurulum ve zamanlama kısmı her zaman unutulan bir üründür.


Dekor Organizasyon olarak gözden kaçan bu kısmı biz çok önemsiyoruz.

Amatör bir nakliye ve kurulum ile organizasyonunuz kötü bir şekilde etkilenebilir.

Bundan dolayı bütün organizasyonlarımıza her zaman organizasyon saati başlamadan 5 saat önce kurulum yapmaktayız.

Nakliye ve Kurulumu her zaman profesyonel Dekor Organizasyon çalışanları yapmaktadır.

Dekor Organizasyon olarak etkinliklerinizde kullanmanız için masa sandalye kiralama hususunda yaratıcı, pratik ve ekonomik çözümler sunuyoruz.

Napolyon Sandalye Kiralama

Napolyon Sandalye Kiralama


Masa ve sandalye kiralama çeşitlerinden bazılarını ise şöyle sıralayabiliriz:


Masa kiralama : Yuvarlak 10 kişilik 180 cm çapında banket masalar, 120×70 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 80×140 cm ölçülerinde dikdörtgen masalar, 8 ve 10 kişilik kare masa kiralama hizmetleri.


Yuvarlak&Banket masa kiralama : 10 Kişilik ahşap yuvarlak yemek masalarıdır. Etkinlik alanında uygun yerlere kurulur ve beyaz saten örtü ile giydirilir.


4 Kişilik-6 kişilik dikdörtgen masa kiralama : 70×120 ve 80×140 cm ölçülerinde, 4 ve 6 kişilik dikdörtgen masalarıdır. Etkinlik alanına kurulup isteğiniz doğrultusunda örtüler ile süslenir.


Sandalye kiralama : Plastik sandalye, Lake ahşap sandalye, çeşitli renklerde tiffany sandalye.


Plastik sandalye kiralama : Kolsuz plastik sandalyeler etkinlik alanına kurulur. İsterseniz plastik sandalyeler saten örtülerle giydirilerek süslenir.


Katlanır lake sandalye kiralama : Ahşap, katlanabilir lake sandalyeler alana kurulur. Sandalyelerin oturma bölümlerinde minderleri mevcuttur. İsterseniz sandalyelerin arkasını fiyonk bağlamalarla süsletebilirsiniz.


İstanbul Masa Sandalye Kiralama

İstanbul Masa Sandalye Kiralama

Tiffany sandalye kiralama : Altın sarısı ve gümüş grisi renklerinde şık tiffany sandalyeler etkinlik alanınıza kurulur. Talebinize göre tülle süsleme de yapılabilir.


Nikah masası kiralama : Düğün organizasyonlarında, nikahın kıyılması ve gelin damadın oturma masası olarak kullanması için temin edilir. Deri veya lake taşlı nikah masası, yüksek gelin damat sandalyeleri, nikah memuru ve şahitler için oturma grupları ve masa çiçeğinden oluşur.


Kokteyl masası kiralama : Kokteyl masaları kokteyl organizasyonları için şirketimiz tarafından temin edilir. Kokteyl masaları, bir diğer adıyla bistro masalar 110 cm yüksekliğinde, yuvarlak bar masalarıdır. Beyaz masa örtüleri ile giydirilir ve alt kısımdan tül fiyonkla bağlanarak süslenir.


Servis masası kiralama : Catering (yemek) servis hizmetleri için skörtlerle giydirilmiş servis masaları.
Masa sandalye kiralama fiyatlarına nakliye ve hammaliye gibi unsurlar dahil değildir.

Nakliye ve hammaliye nakledileceği yere ve masa sandalye adedine göre değişir. Detaylı bilgi ve masa sandalye kiralama fiyatları için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  • Beyaz Napolyon Sandalye
  • Gümüş Napolyon Sandalye
  • Gold (Altın) Napolyon Sandalye
  • Black Napolyon Sandalye

Tıkla ARA

Sohbet Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?