instagram facebook youtube twitter linkedin pinterest
 

Pamuk Şekeri – Pop Corn – Osmanlı Macunu

Pamuk Şekeri – Pop Corn – Osmanlı Macunu

Popcorn Makinesi Kiralama

Farklı davet ve etkinliklerde patlamış mısır, pop-corn dağıtımı üzerinden çok daha özel bir organizasyon imkanı tanıyor. Pop-corn makinesine sahip ve özel olarak hazırlanmış arabalar eşliğinde, taze şekilde hazırlanan patlamış mısırlar özel kutularda misafirlere sunulur. Özel kıyafetli animatörler eşliğinde yapılan sunum, yetişkin veya çocuklara organizasyon süresince keyifle verilir.

 

 

Rengarenk kutularla çocuklar ve yetişkinler organizasyonun tadını çok daha keyifli şekilde çıkarma şansı elde etmektedir. Siz de bunu gerçekleştirmek istiyorsanız popcorn makinesi kiralama adına hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Hem Yetişkin Hem de Çocuklar İçin Popcorn Makinesi Kiralama Hizmeti

Organizasyonun daha neşeli geçebilmesi için popcorn makinesi kiralama hizmetini sizler için sunmaktan memnuniyet duyarız. Göreceksiniz ki hem yetişkin hem de çocuklar patlamış mısır atıştırırken çok daha neşeli bir zaman geçirecek. Üstelik çocuklar kadar yetişkinler de eğlenceli bir vakit yaşarken, lezzetli patlamış mısırları tüketme şansı elde edebilir.

 

Gelen ziyaretçilere ve misafirlere ikram edebilmek için hem organizasyonlarda hem de farklı fuarlarda yoğun olarak kullanılıyor. Daha çok kırmızı renk üzerinden sunulan harika popcorn makinesi, panayır yiyecekleri olarak en çok tercih edilen ürünler arasında yer alıyor.

Eğlenceli Organizasyonlar İçin Özel Popcorn Makinesi Kiralama

Günümüzde hem fuar alanları hem de farklı organizasyonlar için popcorn makinesi kiralama oldukça fazla tercih ediliyor. Bunun bilincinde hareket ederek sizlere sağladığımız hizmet doğrultusunda, kostümlü çalışanlarımız eşliğinde misafirler ve ziyaretçiler adına ikram gerçekleştirilmektedir.

 

Fuar organizasyonlarında müşterinin ilgisini çekmek ve misafirlerin daha güzel bir vakit geçirmesi adına, sizlere özel olarak popcorn makinesi kiralamaktan mutluluk duyarız.

Uygun Fiyatlarla Popcorn Makinesi Kiralama

Çok uygun fiyatlar üzerinden firmamız bünyesinde en kaliteli ve özel popcorn makinesini kiralayabilirsiniz. Organizasyon içerisinde kullanacağınız popcorn makinesi ile patlamış mısırlar, tüm misafirlere yetecek kadar sunulmaktadır. Arzu edilen bütün davetliler adına mısır (popcorn) dağıtımı ücretsiz olarak gerçekleşir. Özellikle patlamış mısır makinesi eşliğinde bütün fiyatlar dahil olarak sizlere sağlanır.

 

 

– Ücretsiz ve sınırsız patlamış mısır,
– Kostümlü görevli dağıtıcı,
– Özel hazırlanmış popcorn kutuları,
– İhtiyaç duyulan diğer tüm malzemeler,

Her biri popcorn makinesinin kiralaması ile beraber firmamız bünyesinde sizlere fiyata dahil şekilde sunuluyor.

Kaliteli Hizmet Anlayışı ile Popcorn Makinesi Kiralama

İhtiyaçlarınıza yönelik olarak her türlü organizasyon adına popcorn makinesi kiralamaktayız. Yaklaşık olarak 50 kilo ağırlığında olan ve 1,5 metrekare gibi bir alanı kaplayan Popcorn makinesi, firmamız bünyesinde kullanmak istediğiniz alana ücretsiz olarak ulaştırılır.

 

Farklı davet ve fuar organizasyonları için popcorn makinesi adına hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Pamuk Şeker Makinesi Kiralama

Çocukların ve zaman zaman büyüklerin en sevdiği yiyecekler arasında yer alan pamuk şekeri, organizasyonlara farklı bir hava katmaktadır. Özellikle çocuğun başrolde olduğu sünnet merasimlerinde pamuk şeker makinesi kiralama ilgi görmektedir. Kiralama süresi boyunca garanti sunularak verilen pamuk şeker makinesi, ortaya herhangi bir problem çıkarmamaktadır. Pamuk şekeri makinesinde karşılaşılabilecek bütün sorunlar bildirildiği takdirde, çözülmektedir.

Sünnet Düğünü Organizasyonları İçin Pamuk Şeker Makinesi Kiralama

Sünnet düğün organizsyonlarında çocukların eğlenmesi ön planda tutulmaktadır. Çocuklarının eğlenmesine ve neşe saçmasına katkıda bulunmak isteyen ebeveynler, organizasyona katılan diğer çocukları sevindirmek için pamuk şeker makinesi kiralama yapmaktadır. Sünnet düğünü organizasyonlarında rahatlıkla kullanılabilen pamuk şeker makinesi, modern ve nostaljik olmak üzere birçok modeli mevcuttur.

 

 

Çocukların sünnet düğünü organizasyonunda mutlu olmasını sağlayan pamuk şeker makinesi, çocukların yanı sıra ebeveynlere de nostaljik anlar yaşatmaktadır. Çocuğunun sünnet organizasyonu için pamuk şeker makinesi kiralama hizmetinden faydalanmak isteyenler için ücretsiz nakliye hizmeti de verilmektedir. Müşterilerin istedikleri yere götürülen pamuk şeker makinesi, organizasyon başlamadan önce denenebilmektedir.

Şirket Etkinlikleri İçin Pamuk Şeker Makinesi Kiralama

Son derece gösterişli ve etkileyici duran pamuk şeker makinesi, şirketlerin çalışanları için yapmış oldukları etkinliklere renk katmaktadır. Her yaştan insanın suratında tebessüm bırakan pamuk şekeri, temiz ve şık pamuk şeker makinesinde ikram edilmektedir. Büyükleri eğlendirmenin ne kadar zor olacağı göz önüne alınırsa, şirket etkinlikleri için pamuk şeker makinesi iyi bir alternatiftir.

Etkinliğe gelen tüm davetlilere ücretsiz olarak sunulan pamuk şeker, çalışanların verimliliğini de artırmaktadır. Unutulmaz ve eğlenceli bir şirket etkinliği için mutlaka pamuk şeker makinesi kiralanmalıdır. Pamuk şekeri ikramından faydalanacak olan kişilerin sağlığı düşünüldüğünden, makinenin ve pamuk şekerin sağlık koşullarına uygun olmasına önem gösterilmektedir.

Pamuk Şeker Makinesi Kiralama Fiyatları

Pamuk şeker makinesini herkesin kullanmayı bilmediği göz önüne alındığından, pamuk şeker makinesi kiralama hizmetinden faydalanan kişiler için pamuk şekeri ustası da hizmet vermektedir. Kişi sayısına göre fiyatlarda değişiklik yaşanmaktadır. Çeşitli figürler kullanılarak ustası tarafından dağıtılan pamuk şekeri, organizasyon ne olursa olsun davetlileri mutlu etmektedir.

Organizasyonun verimli geçmesini isteyen organizasyon sahipleri, pamuk şeker makinesi kiralamaktadır. Pamuk şeker üretiminde kullanılan malzemelerin hepsi birinci kalite olup insan sağlığına ve çevreye en ufak bir zarar vermemektedir. Glikoz gibi maddelerin yanı sıra hiçbir katkı malzemesi tercih edilmemektedir. Farklı tarz ve konseptlerde kullanılabilen pamuk şeker makinesi, organizasyonun güzelleşmesini sağlamaktadır. Özel tasarımlı pamuk şeker makinesi, en uygun fiyat ile adrese kadar getirilmektedir.

Ramazan etkinliklerinin vazgeçilmezi olan Pamuk şekeri, pop corn (patlamış mısır arabası) ve Osmanlı macunu kiralama hizmetini düğün, açılış, sünnet, davet gibi etkinlikleriniz için de firmamızdan kiralayabilirsiniz.

Pamuk Şeker

Pamuk şeker, bütün organizasyonların vazgeçilmez yiyeceklerindendir. Ellerinde pamuk şekerle koşturan çocuklar organizasyonlarda en güzel görüntüleri oluşturur. Pamuk şeker arabalarının nostaljik ve görüntüsü büyük, küçük herkesin dikkatini çeker. Bu nedenle organizasyonlarınızda pamuk şekeri arabası kiralama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Pamuk şeker dağıtımı ile organizasyonlarınızı daha da eğlenceli bir hal alır. Pamuk şeker arabasında hazırladığımız pamuk şekerlerini çocuk ve yetişkin olarak isteyen herkese kostümlü personellerimiz tarafından sunulmaktadır. Pamuk şeker arabası kiralamada her türlü hizmetleri Dekor Organizasyon olarak sizlere uygun fiyat sunarak kaliteli hizmet veriyoruz.

Pop corn (Patlamış Mısır)

Panayır yiyecekleri olarak verdiğimiz hizmetler arasında yer alan pop corn (patlamış mısır) arabasıile organizasyonlarınızda unutulmaz anla yaşatıyoruz. Dekor Organizasyon, Patlamış mısır arabası ile sizi eskilere götürerek sizlere nostalji yaşatıyoruz.

İşinin ehli elemanlarımız geleneksel kıyafetleri ve ekipmanları ile programdan önce gelerek programda hazır bulunur. Hazırlıklar bitince konuklara dağıtıma başlar.

Osmanlı Macunu

Organizasyonlarda en çok tercih edilen yiyeceklerden biri de Osmanlı macunudur. Osmanlı macunun çeşit çeşit ve rengarenk olması herkesin dikkatini çeker. Osmanlı macunu sadece çocukların değil büyüklerin de severek yediği bir geleneksel tattır.

Misafirlerinize kültürel miras lezzetlerinden ikram etmek isterseniz Osmanlı macunu kiralama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Osmanlı macunu, ekibimizin otantik sunum ve geleneksel kıyafetlere uygun bir şekilde servis edilmektedir. Ürünlerimiz gerekli hijyen ve sağlık kurallarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Dekor Organizasyon olarak Açılış ve özel günleriniz için size bir telefon kadar uzağız. Türkiye’nin en büyük organizasyon firması olan Dekor Organizasyon her zaman sizin hizmetinizde.

 • Pamuk Şekeri – Pop Corn – Osmanlı Macunu
  • . Fiyat Listesi Hemen İletişime Geçin!
   • Pamuk Şekeri 500 TL
   • Pop Corn 500 TL
   • Osmanlı Macunu 600 TL

  • İletişim

Tıkla ARA

Sohbet Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?