instagram facebook youtube twitter linkedin pinterest

Çatalca Masa Sandalye Kiralama

Çatalca Masa Sandalye Kiralama

Dekor Organizasyon İstanbul’da genişlettiği hizmet ağına Çatalca’yı da kattı. Çatalca’da gerçekleştirdiği masa sandalye kiralama hizmetiyle halkı böylesi büyük organizasyonlarda satın alma külfetinden kurtararak büyük kolaylık sağlamaya devam ediyor.


Bilindiği gibi İstanbul gibi büyük bir şehirde vatandaşların düzenleyeceği etkinlik, merasim, organizasyon, davet, düğün, kokteyl, açılış ve buna benzer durumlarda toplu bir şekilde masa sandalye satın almak başlı başına büyük bir maddi para tutmaktadır. Bunun yanında ise bu ürünlerin nakliyesi, kurulumu, sökülmesi ve bulundurulması organizasyonu düzenleyen ev sahipleri için büyük bir zorluk teşkil etmektedir.


Biz Dekor Organizasyon ne yapıyoruz derseniz işte biz burada üzerimize düşen vatandaşı hem maddi olarak hem de İstanbul gibi büyük bir şehirde organizasyon sahiplerinin yükünü hafifletmektir.


Masa sandalye kiralama usulüyle sağladığımız kolaylıkları şu şekilde izah edebiliriz.

Masa sandalye kiralama hizmetini bizden alan müşterilerimiz için ürünlerin nakliyesi, kurulması, düzeni ve süslemeleri, etkinlik bitiminde tekrar bunların sökülüp toplatılmasına kadar gerekli olan tüm hizmetleri biz profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla gerçekleştiriyoruz. Böylece organizasyonu düzenleyen davet sahiplerine bu konuda büyük bir kolaylık sağlamış oluyoruz.


Çatalca’da gerçekleştirdiğimiz masa sandalye kiralama hizmetinin yanında etkinlik, düğün, davet, merasim, mezuniyet, parti, kokteyl, açılış ve diğer tüm organizasyonlarda ihtiyaç duyulan tüm hizmetleri gerçekleştiriyoruz.


Çatalca’da masa sandalye kiralama hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçiniz.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website

Tıkla ARA

Sohbet Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?