instagramfacebookyoutube twitterlinkedin pinterest

 

Masa Sandalye Kiralama

Masa Sandalye Kiralama

Farklı organizasyonlar adına ihtiyaç duyulan masa ve sandalye kiralama konusunda kurumsal bir hizmet sunmaktan memnuniyet duyarız. Düğün, nişan, mezuniyet veya toplantı gibi pek çok farklı organizasyon adına isteklerinize yönelik masa sandalye sağlamaktayız.

 

 

Firmamız bünyesinde, düzenlediğiniz her türlü etkinlik konusunda ekonomik, yaratıcı ve pratik çözümlerle sizlere en iyi hizmeti sunuyoruz.

 

 

Ele aldığınız organizasyonun konseptine bağlı olarak masa sandalye kiralama hizmeti geniş ürün yelpazesi altında destekleniyor. Bütün farklı organizasyonlar için uyumlu olan masa ve sandalyeler arasından rahatlıkla tercih yapabilirsiniz.

 

Kiralama Konusunda Farklı Çeşitler

Değişik davet ve organizasyonlar için konsepte uygun olarak, kişisel tercihinize hitap eden masa sandalye kiralama hizmeti firmamız bünyesinde güvenle sağlanmaktadır.

 

Sandalye Kiralama

Fotoğraf: Dekor Organizasyon Referans Arşivi

– Farklı boyut ve ölçülerde masalar,
– Yuvarlak/banket masa,
– Dikdörtgen masa çeşitleri,
– Plastik, lake ahşap ve farklı materyaller eşliğinde sandalyeler,
– Katlanır lake sandalyeler,
– Nikah masası kiralama,
– Özel organizasyonlar için kokteyl masası,
– Catering (Yemek) konusunda servis masası,

Kurumsal hizmet anlayışımızla sağladığımız destek kapsamında ihtiyaçlarınızı bize iletmeniz yeterlidir.

Masa Kiralama

Fotoğraf: Dekor Organizasyon Kiralama Referans Arşivi

Uygun Fiyatlarla Masa Sandalye Kiralama

Uygun fiyatlarımız dahilinde masa sandalye kiralama hizmeti tam donanımlı ekipman üzerinden sağlanmaktadır. Nakliye ve hamaliye gibi tüm etmenler fiyat dahilinde yer alır. Fiyatlar nakliyenin yapılacağı yer ve masa-sandalye sayısına göre değişkenlik gösterir.

Farklı Organizasyonlar İçin Masa Sandalye

Yıl içerisinde değişik amaçlarla pek çok organizasyon düzenlenir. Tüm organizasyonlar için ise en önemli eşyalar şüphesiz masa sandalyelerdir. Mutlaka organizasyonların konseptine hitap edecek, davet süresince her türlü olanağı sağlayacak ürünler değerlendirilmelidir. Bu konuda geniş ürün yelpazesi altında dilediğiniz sandalye ve masa çeşitlerini değerlendirebilirsiniz.

 

Sandalye Kiralama

Fotoğraf: Dekor Organizasyon Referans Arşivi

Uzman kadromuz ve müşteri memnuniyetini ilke edinmiş anlayışımız doğrultusunda, ihtiyacınıza yönelik geniş sandalye ve masa yelpazesi sunuyoruz. Nişan, düğün, kına, toplantı ve mezuniyet baloları için farklı sandalye ve masalar bulunmaktadır.

 

Masa Sandalye Kiralama

Fotoğraf: Dekor Organizasyon Referans Arşivi

Kaliteli Bir Organizasyon İçin Masa Sandalye Kiralama

Her türlü etkinliğe uyum gösteren süslemelerle hazırlanmış masa ve sandalyeler firmamız bünyesinde sizleri bekliyor. Özellikle gelen misafirlerin konforunu sağlayacak, organizasyon konseptini uyumlu seçenekler arasından tercih gerçekleştirebilirsiniz. Davetli sayısı ne kadar olursa olsun en uygun fiyatlar üzerinden en kaliteli oturma elemanlarını değerlendirebilirsiniz.

Masa Sandalye Kiralama

Fotoğraf: Dekor Organizasyon Referans Arşivi

Ayrıca açılış, piknik ve sünnet ile pek çok kurumsal organizasyon konusunda da en ideal sandalye masa çeşitlerini sağlamaktan memnuniyet duyarız. İhtiyaçlara bağlı olarak ebat, adet ve süslemeler firmamız bünyesinde titiz bir çalışma ile ele alınmaktadır. Masa ve sandalye gibi temel ekipman ihtiyacınız konusunda, en uygun fiyatlarla sizlere profesyonel destek sunuyoruz.

Masa Sandalye Kiralama

Mevsim değişimleri ve iklimsel şartlar düğün sezonunun başlangıcı olarak kabul edilmektedir. Birçok çift evlenmek için doğru zamanı bekler, yaz,kış,sonbahar ve ilkbahar ayları aynı zamanda çalışan insanların izin almasını ve seyahat etmesini kolaylaştırır. Böylelikle eş dost düğünlerine rahatlıkla gidebilir ve bu arada tatil yapma fırsatını da bulur. Durum böyle olunca düğünler oldukça kalabalık bir eğlenceye dönüşür. İnsanlar düğünlerini evlerinin önünde veya müsait olan meydanlarda yapmayı tercih eder.

Ancak, katılımın yoğun olması beraberinde bir sorunu da ortaya çıkartır. Gelen misafirlerin ağırlanmasında kullanılacak masa ve sandalye ihtiyacı bu sorunların başında gelmektedir. Fakat günümüz koşullarında yüzlerce sandalye ve onlarca masa almak oldukça büyük maliyettir. Bunun en kolay çözüm yolu ise masa sandalye kiralama seçeneğidir.

Neden Kirlama Tercih Edilir?

Gerek evlilik gerekse sünnet düğünleri zaten insanlara oldukça yüksek maliyetler doğurmaktadır. Bu maliyetlere gelen onca misafiri ağırlamak için masa ve sandalye alma maliyeti eklenirse şartlar oldukça zora girecektir. Kaldı ki düğün sonrası elinizde kalan onca masa sandalye ne olacak, nereye konulacak sorunu da vardır. Bu sebeple masa sandalye kiralama çok mantıklı bir seçenektir. Bir telefonla, gelecek misafirin sayısına veya sizin talebinize göre masa ve sandalye kiralama şirketi belirtilen adrese ve belirtilen tarihte teslimatı yapmaktadır. Size de düğünün diğer tatlı telaşlarını halletmek kalır.

Masa Sandalye Kiralamanın Avantajları Nedir?

Masa sandalye kiralama düğünler için maliyet azaltan önemli bir unsurdur. Sadece düğünler değildir insanların bir araya toplandığı durumlar. Mevlit, nişan, asker yemeği gibi eş dostun toplandığı durumlarda da masa sandalye kiralama büyük bir avantajdır. Bunun yanında maalesef acı günlerimiz de olmaktadır. Cenazeler de kalabalık ortamlardır. Acınızın içerisinde birde taziye için gelen misafirlerin oturacağı masa sandalye ani bir ihtiyaç olmaktadır. Böyle durumlarda masa sandalye kiralama hizmeti veren firma gelir belirtilen alanda masaları ve sandalyeleri yerleştirerek size büyük ölçüde rahatlık sağlar. Düğün veya diğer faaliyetlerinizin sonrasında masa sandalye kiralaması yapan firma gelir ve masa sandalyeleri toparlayarak sizi bu işlemlerden de kurtarmış olur.

Kaynak : https://en.wikipedia.org/wiki/Rent_My_Wedding

Tıkla ARA

Canlı Sohbet
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by