instagram facebook youtube twitter linkedin pinterest

Düğün Organizasyonu Paket Fiyatları

Düğün Organizasyonu Paket Fiyatları

Düğün Nedir?

Çiftlerin birlikte bir ömür beraber yaşama kararını dost, akraba ve tanıdıklarıyla kutladıkları eğlencedir. Evlilik ritüelinde nikah, kına gecesi ve düğün sıralaması gelir.

DÜĞÜN Organizasyonu Nasıl Olmalı?

Düğün konsepti dünden bugüne çok değişiklik göstermeye başladı. Masalsı yada sınırları zorlayan tema ve konseptlerle karşınıza çıkabiliyor çiftler. Değişik firkirlerle davetlileri şaşırtabilirsiniz.

Benzersiz bir düğün için bir sevdiğin renkten, mevsimden olaydan, filmden, sevdiğin bir hobinden,

anılarından yola çıkarak abartılı yada küçük dokunuşlarla yada yardım alabileceğin organizasyon şirketlerinden yola çıkabilirsin.

Düğün Temaları Nasıl Olmalı?

Yaz temalı düğün:  Kır ve bahçe konseptiyle açık alanda çiçek temalarının kullanıldığı düğün konsepti.

Baştan aşağı gelinlikte, masa ve sandalyelerde ve düğün alanın birçok yerinde çiçek detaylarının kullanıldığı iç açan bir tema. Ne güzel değil mi?

Sonbahar temalı düğün: Yaz hareketliliğinin ardından gelen sonbahar dinginliği. Daha romantik dokunuşlarla, Kuru yapraklar eşliğinde kahve ve turuncu renklerin ağırlıklı olarak kullanılmasıyla oluşturulan bir ortam.

Kış temalı düğün: Kış severler neler yapılabilir derseniz; beyaz karla kaplı ortamda beyaz gelinlikle ve düğün alanının beyaz ağaç ve kar çiçekleriyle ve beyaz ışıklandırmalarla süslenmiş masalsı bir ortam.

Kumsal temalı düğün: Deniz kum ve gökyüzü ile gün batımına doğru başlayıp gece devam eden, deniz kabukları ve deniz yıldızıyla süslenmiş, Hindistan cevizi  ve deniz kabuklarının içinde hazırlanmış ikramlıklar ile bir konsept.

Saray temalı düğün: Genellikle otel yalı ve düğün salonu tercih edilen, sarı, altın varaklı ve koyu renklerin kullanıldığı şamdan, taht vb şaşalı bir gece.

Doğal temalı düğün: Daha sade detaylarla süslenmiş, örneğin tahta ve ahşap görünümlü yollar, yeşil dal ve fidan, tohum, taş ürünlerini kullanarak sade ve doğal bir ortam ın oluşturulduğu düğün konsepti. Sade bir gelinlik ve keten yada pamuklu, yalın bir damatlık severlerin tercih ettiği konsept.

Bisiklet konseptli düğün: Açık havada düğün yapacaksanız büyük ve küçük boyutlarda bisikletleri obje olarak kullanabilirsiniz. Bisiklet tekerleri ve balonlarla süsleme yapabilir, davetiye ve şekerlemelerinizi bisiklet tekerleriyle süsleyebilirsiniz.

Renk ve Çiçek temalı düğün: Düğününüzün rengarenk gökkuşağı renginde, gökkuşağı

Eski zaman temalı düğün

Oyun veya sevdiğiniz çizgi film karakter temalı düğün

Kitap vb…aklınıza gelebilecek birçok şekilde konseptli düğün yapabilirsiniz. Sadece konseptin nasıl olmasını istediğinizi bilmeniz gerek. Eğer bir tema bulamadıysanız organizasyon şirketlerinden yardım alabirsiniz.

Söz, Nişan, Düğün Organizasyonu

Düğün sürecine girene kadar herşey aklınızda net olabilir. Fakat sürecin başlayıp zamanın kısalmasıyla kafa karışıklığınız artacak. Çünkü birçok çeşit ve ürünleri görünce kafa karışıklığı ve stres ile herşey karma karışık olabilecek. İşte bu anda yardım almanızda yarar var. Yeni trend ve çiftlerin isteklerine göre söz, nişan ve düğün temalarınızı sizin o özel gününüzde yerinize hazırlayacaklardır. Hatta çiftlerin eğlenmelerini sağlamak için kareoke gibi anlar hazırlayabiliyorlar.

Düğün organizasyonu için küçük süs malzemelerini mağazalardan satın alabilirsiniz. Fakat masa, sandalye gibi birçok malzemeleri organizasyon firmalarından kiralayabilirsiniz. Ayrıca fikir alabilir bulamadığınız tüm malzemeleri sizin için ayarlayabilirler. Bu sayede zaman kazanmış olur malzemeleri ayrı ayrı aramak zorunda kalmazsınız.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website

Tıkla ARA

Sohbet Başlat
Merhaba, Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?