instagramfacebookyoutube twitterlinkedin pinterest

 

Kokteyl Organizasyonu

Kokteyl Organizasyonu

Günümüzde kokteyl organizasyonu düğünlerde, davetlerde, açılışlarda, toplantılarda ve lansmanlarda sıklıkla tercih edilmektedir. Firmamız sizin istekleriniz doğrultusunda bu özel günlerinizi daha özel kılmak için profesyonel ekibi ile çalışır.

 

 

Misafirlerinizin karşılanmasından, masa düzeni ayarlanmasına, kokteyl ikramlık olarak nelerin ve nasıl verileceğine kadar birçok detayı sizler için düşünür ve uygularız. Çünkü bu özel günlerde ve gecelerde hiç bir detay atlanmamalıdır.

 

Yapılan tüm hizmetler eksiksiz ve kusursuz olmalıdır. Mekanın şık olması, servis hizmetlerinin hızlı ve aksatılmaması, yiyecek ve içeceklerin kaliteli ve insan sağlığına zarar vermeyen ürünler olması son derece önemlidir. Firmamız tüm bu detayları sizin için düşünür ve tasarlar.

 

 

Kokteyl Organizasyonlar Nerelerde Kullanılır?

Son yıllarda popülerliği giderek artan kokteyl organizasyonlar günümüzde birçok etkinlikte aktif olarak tercih edilmektedir. Çünkü kokteyl organizasyonu gerek dekor, gerekse sunum ve servis hizmetleri ile davetlilere ve davet sahibine unutulmaz bir gün yaşatmaktadır.

 

 

Kokteyl organizasyonlar genellikle toplantı, düğün ve açılış organizasyonlarında tercih ediliyor gibi görünse de her geçen gün daha farklı amaçlarla bu tür organizasyonlar yapılmaktadır. Bunların başında ise davetler, galalar, nikahlar, lansmanlar gelmektedir. Firmamız ihtiyaç olan duruma özel olarak konsept belirler. Firmamızdan hizmet almak için öncelikle randevu almanız gerekir.

 

 

Sektörde uzun yıllardır hizmet veren profesyonel ekibimiz süslemeden, kokteyl menüsüne kadar her detayı hızlı ve pratik bir şekilde uygular.

Kokteyl Organizasyonlarında Catering Hizmetleri

Firmamız kokteyl organizasyonlarında birbirinden farklı kokteyl menülerini sizlere sunar. Sizler ister ara sıcak, isterseniz de prolange menülerden seçerek gerisini firmamıza bırakabilirsiniz.

 

 

Firmamız gerek deneyimli servis ekibi gerek taze ve lezzeti menüleri ile eşsiz bir davete imza atar. Firmamızda her türlü menü sunumunda gerekli hijyen koşullarına uyulur. Firmamızın örnek menüleri hakkında bilgi almak için iletişime geçiniz.

 

 

Kokteyl Organizasyon Fiyatları

Günümüzde kokteyl organizasyonu fiyatları hizmetin içeriğine ve hizmeti veren firmaya göre değişiklik gösterir.

 

 

Çünkü kokteyl organizasyonda kullanılacak masalar, süslemeler, catering hizmetleri ve trio ekibi gibi detaylar organizasyonun fiyatını belirlemede etkendir. Firmamızı arayarak almak istediğiniz hizmetleri, davetli sayısını belirtmeniz halinde size bir fiyat verilebilir.

Kokteyl Menü Fiyatları

Kokteyl Menü – 1

 • Tuzlu, Tatlı kurabiyeler kuru pastalar
 • Meyveli tartoletler
 • Ekler çeşitleri
 • Kuruyemiş – Çerez
 • Cips
 • Soğuk içecekler ( Cola, light cola, Fanta, Gazoz, Limonata, Soğuk Çaylar, Soda, Su
 • Meyve Suları ( Vişne, Şeftali,Kayısı, Karışık vs. )
 • Kokteyl Masası Örtüleri ile .

Kokteyl Menü – 1

 • 100 Kişilik : 1.750 TL 350 Kişilik : 4.500 TL
 • 150 Kişilik : 2.400 TL 400 Kişilik : 5.000 TL
 • 200 Kişilik : 3.000 TL 450 Kişilik : 5.500 TL
 • 250 Kişilik : 3.500 TL 500 Kişilik : 6.000 TL
 • 300 Kişilik : 4.000 TL Daha Üstü : ……TL

Tıkla ARA

Canlı Sohbet
Merhaba, 👋
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Powered by