instagram facebook youtube twitter linkedin pinterest
 

Balon Süsleme Organizasyonu

Balon Süsleme Organizasyonu

Balon Süsleme, kişisel ya da kurumsal etkinliklerin en şık ve göz dolduran dekorlardan birisidir. Düğün, sünnet, nikâh, açılış, kokteyller, doğum günleri ve piknik gibi her türlü organizasyonların vazgeçilmez süsleri balonlardır.

Organizasyonunuz hangi türde olursa olsun, mekanın atmosferine ve görselliğine balon süslemeleriylekatacağınız çok şey vardır. Balon süslemeleri, rengarenk ve capcanlı dekor sunumuyla süsleme organizasyonların en önemli parçasıdır.

 

Balon süsleme, maharet ve dikkat gerektiren bir çalışmadır. Balon süsleme işinde kullanılan malzemenin kalitesi, yapılacak işin de kalitesini belirler. Çünkü kalitesiz balon kullanılan balon süslemelerinde çabuk patlayan balonlar, ucuz bir görüntü oluşturur. Bu yüzden organizasyonlarınız için anlaştığınız firmanın kaliteli ürünler kullanıp kullanmadığına dikkat etmelisiniz.

 

 

Balon süslemede yaratıcı ve hünerli ekibi olan firmalarla çalışmak gerekir. Biz Dekor Organizasyon olarak bu ekibe sahibiz. Dekor Organizasyon olarak, özgün tasarım ve şık süslemelerle balon süslemeleri organizasyonunda da sektörün önde gelen firmalarından biriyiz.

 

Balon süslemelerinin davet , etkinlik ve organizasyonlarda bu kadar çok tercih edilmesinin nedeni uygun fiyatlarla ekonomik çözüm olmasıdır. Davet ve açılış organizasyonlara renk katan balon süslemeleri için bütçenizden mütevazi bir parça ayırmanız yeterli olacaktır. Uygun fiyatlı bütçeleriyle Dekor Organizasyon en doğru adrestir. Firmamız, hayalinizdeki görsel sunuma uygun balon süslemeleri paketlerini her türlü davet ve organizasyonlarınız için sizlere özel hazırlıyor.

Dekor Organizasyon olarak, Balon süslemelerinizde tercih edebileceğiniz bazı balon çaşitlerimiz şu şekilde:

1- Uçan Balon Süslemeleri: İstediğiniz renklerde balonlar helyum gazı ile doldurularak hazırlanırlar. Sağlık açısından herhangi bir tehdit unsuru oluşturmazlar.

 

2- Balon Süslemeleri: Papatya balon süslemeleri, balondan kapı kemeri, zincir balon süslemeleri. Her türlü organizasyon alanlarınızın rengarenk balonlarla istediğiniz konseptte süslenmesi. Kurumsal organizasyonlar için kurumsal renklerde balonlar tercih edilebilir.

 

3- Baskılı Balonlar: Kurumlara ait logoların balonlara baskılanması. Sadece kurumsal logoların değil, her türlü isim, resim baskısı da yapılabilir. Açılış organizasyonlarında kostümlü elemanlar baskılı balonları dağıtırlar.

 

4- Zeplin Balonlar: Dev zeplinler ile organizasyonlarınız çok dikkat çekecek. 3 metre, 5 metre, 8 metre uzunluğundaki dev zeplinleri de balon süslemelerinizde kullanabilirsiniz.

 

5- Balon Dekorasyonları: Balonlar kullanılarak yapılan çeşitli şekillerin, fiyonkların yapılması. Balonlarla isim yazılması, balon ağacı ve balon sütunları hazırlanması.

 

6- Görsel Balonlar: Kutlama balonları, flytube ve reklam balonları, zeplin, balon yağmuru ve uçan balon.

 • Balon Süsleme
  • Fiyat Listesi Hemen iletişime geçin!
   • Balon süsleme metresi – 15 TL
   • Balondan kapı kemeri – 400 TL
   • Uçan balon – 7 TL
   • Baskılı balon (1000 Adet) – 500 TL
   • Zeplin balon – 2.500 TL
   • Dekorsayon balonları ( Nazar boncuğu, fiyonk, jumbo balon ağacı, balondan harfler) – 100 TL

  • İletişim

Tıkla ARA